Allahindlus!

5% Nutrition 5150 (372g)

24,00 

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

5% Nutrition 5150 –  on unistuste treeningueelne toode; megadoseeritud ja kohandatud just nii, et saaksite spordisaalis hulluks minna nagu kunagi ei varem. 5150 annab teile rohkem kui ainult energiat; see toode toetab treeningu aegseid pumpamisi ja veresoonkonda ja fookust ja kõik seda suurepärase maitsega ja hõlpsasti segatava tootena. Murra lahti ja rünnake oma treeninguid soovitud viisil treeningueelse tootega, mis on loodud 5% stiilis hardcore treeningute jaoks. Ainult 1 kopsiku täis on see mida vajate õige treeningu jaoks.

Kasutamine

KASUTAMINE: segage üks portsjon (1 kopsik) 5150 treeningueelset toodet 180–250 ml veega ja tarbige 20–30 minutit enne treeningut tühjale kõhule. Magamatuse vältimiseks ärge tarbige seda 4 tundi enne magamaminekut. Mitte tarbida rohkem, kui üks kopsikutäis päevas!

Hoiatused: Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Mitte kasutada toodet mitmekesise dieedi asendajaks. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Mitte tarbida  kui olete allergiline mõne koostisosa suhtes. Lapsed, rasedad või imetavad naised ei tohi toodet võtta. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

MUUD KOOSTISAINED: Looduslikud ja kunstlikud maitsed, sidrunhape, sukraloos, ränidioksiid, Allura Red.

Lisainfo

Maitse

Blue ice, Metsamarja, Roheline õun